Rreth nesh

I vendosur në Borsh, pak hapa nga plazhi i Borshit dhe 48 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, White Hotel ofron akomodim me një tarracë dhe si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë. Me një kopsht, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Hoteli ka dhoma familjare.

Në hotel, dhomat janë të pajisura me një ballkon. Çdo dhomë është e pajisur me TV, dhe disa njësi në White Hotel kanë pamje nga deti.

Duke folur greqisht dhe anglisht, stafi në recepsionin 24-orësh mund t'ju ndihmojë të planifikoni qëndrimin tuaj.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 126 km nga akomodimi

Facilitetet e Hotel White

Wifi falas

Parking Falas

Dhoma jo duhanpirëse

Dhoma familjare

Shkoni në një vend luksos këtë verë

I vendosur në Borsh, pak hapa nga plazhi i Borshit dhe 48 km nga Parku Kombëtar i Butrintit, White Hotel ofron akomodim me një tarracë dhe si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë.